راتین بورس اصفهان

راتین بورس اصفهان در سال 1389 با هدف ارتقای سطح کاربران در زمینه آموزش بازارهای مالی داخلی و بین المللی در رشته های تحلیل تکنیکال بورس ، تحلیل فاندامنتال بورس و … پا به عرصه این بازار بدون رقیب گذاشته و به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین موسسات و شرکت های فعال در زمینه بازارهای مالی همواره تلاش نموده تا بهترین و به روزترین خدمات ممکن را به علاقه مندان و فعالان این عرصه ارائه دهد و با برگزاری همایش ها و کلاس های متعدد و با حضور اساتید برتر تهران و اصفهان به آموزش حرفه ای این بازار پرداخته است.

همچنین این موسسه در همایش ها و کلاس ها سعی در ارائه مطالب بورس در ضمینه آشنایی و آموزش تحلیلگری و روانشناسی بازار به زبانی ساده و روان با همکاری اساتید برجسته بورس را داشته تا کلیه اقشار جامعه بتوانند در آن شرکت کنند، سطح کلاس ها مناسب و نیاز به تحصیلات دانشگاهی و یا دانش قبلی در خصوص سرمایه گذاری در بورس و یا دیگر فعالیتهای اقتصادی را نداشته و مطالب راحت و قابل هضم بیان شده تا در پایان شرکت کنندگان با تلاش و همت بتوانند به تحلیل بازار بورس پرداخته و به حداکثر سود و بازده در این بازار دست یابند.

هدف از راه اندازی این سایت بسط و گسترش آموزش همگانی برای علاقمندان به یادگیری انواع تحلیل در بورس و بالابردن سطح دانش فنی فعالان بازار می باشد.

سایت راتین بورس هیچ گونه فعالیت‌های مشاوره‌ای شامل توصیه به خرید، فروش یا نگهداری اوراق بهادار؛ اظهار نظر راجع به روند قیمت یا عرضه وتقاضای اوراق بهادار در آینده و اظهار نظر راجع به ارزش (قیمت) اوراق بهادار را ندارد.

مطالب ارائه شده در این سایت صرفاً منعکس کننده اخبار از سایتهای معتبر بازار و بررسی های کارشناسان آنها و تحلیل گران این سایتها بوده لذا تصیم گیری و انجام هر گونه خرید یا فروش بر اساس اطلاعات فوق بر عهده خود کاربران می باشد و این سایت هرگونه مسئولیتی نسبت به سود و زیان احتمالی کاربران را از خود سلب می نماید.

راتین بورس فاقد هرگونه وابستگی و تعصب نسبت به شرکتهای بورسی و غیر بورسی است و رسالت آن بسط ، گسترش و افزایش سطح علمی فعالان بازار می باشد و درآمد اصلی سایت از محل ارائه خدمات آموزشی می باشد.

با عنایت خداوند متعال و همکاری صمیمانه سازمان فنی و حرفه ای اصفهان و شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، این موسسه در سال 1392 موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت برگزاری دوره های آموزشی بورس در استان اصفهان گردیده است.

 جهت بزرگنمایی مجوزهای آموزشی بر روی هریک از تصاویر زیر بصورت جداگانه کلیک فرمایید

 خدمات راتین بورس

برگزاری دوره های آموزشی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای و کمیته راهبری آموزش بورس:

                    دوره جامع آموزش تحلیل تکنیکال

دوره جامع آموزش تحلیل بنیادی

                    دوره آموزش تحلیلگر بازارهای مالی بین المللی

                    دوره آموزش Price Action (حرکات قیمت)

                    دوره آموزش فیلترنویسی و تابلوخوانی

                    دوره آموزش ارزهای دیجیتال

خدمات کمک آموزشی راتین بورس اصفهان

                   برگزاری کلاس های رفع اشکال ویژه دانشپذیران راتین بورس

برگزاری کلاس های ارتقاء سطح علمی دانشپذیران گذشته راتین بورس

                   برگزاری ورکشاپ های هفتگی و ماهانه جهت دانشپذیران راتین بورس

خدمات همایش ها و سمینارهای راتین بورس

                   برگزاری همایش های آشنایی با بورس اوراق بهادار

                   برگزاری همایش های آموزش کسب درآمد از بورس اوراق بهادار

                   برگزاری سمینار های آموزشی با موضوعات بررسی صنایع مختلف بورسی

                   برگزاری سمینار ها و همایش های ویژه شرکت ها و سازمان های علاقمند