شرایط و قوانین استفاده

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده از خدمات و برنامه های کاربردی وب سایت راتین بورس به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به وب سایت راتین بورس هنگام استفاده از خدمات و تهیه محصولات متنوع،به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات ارز دیجیتال است.توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین راتین بورس از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های راتین بورس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و فانون حمایت ار حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های راتین بورس تغییراتی در آینده ایجاد شود،در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است،به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات ارز دیجیتال اقدام کند.

ارتباط الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات ارز دیجیتال استفاده می کنید،سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به ارز دیجیتال ایمیل می زنید ، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد ، شما موافقت می کنید که ارز دیجیتال به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی،سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری ثبت می کند،تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات پاسخ های شرکت از طریق آنها صورت می گیرد.

جهت اطلاع رسانی رویدادها،خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، امکان دارد ارز دیجیتال برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی

ارز دیجیتال به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام گذاشته از آن محافظت می کند.

ارز دیجیتال متعهد می شود در حد توان از حریر شخصی شما دفاع کند و در این راستا،فناوری مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را،توسعه دهد.در واقع با استفاده از سایت ارز دیجیتال،شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ارز دیجیتال،مانند متن،گرافیک،آرم،آیکون دکمه ،تصاویر،ویدیوهای تصویری،موارد قابل دانلود و کپی،داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ارز دیجیتال جزئی از اموال ارز دیجیتال محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ارز دیجیتال است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی،حق پیگرد قانونی را برای ارز دیجیتال محفوظ می دارد.علاوه بر این،اسکریپت ها ، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هریک از خدمات ایجاد شده توسط ارز دیجیتال و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ارز دیجیتال است و هرگونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.کابران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات،مشخصات فنی،قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت ارز دیجیتال و یا هریک از خدمات و یا مطالب،دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری ،هرگونه استفاده از داده کاوی،روبات ،با روش های مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ارز دیجیتال محفوظ است.در صورت استفاده از هر یک از خدمات ارز دیجیتال، کاربران مسؤؤل حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

ثبت،پردازش و ارسال سفارش

_روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته،به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می شوند.ارز دیجیتال به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ساعت پر روز امکان سفارش گذاری می دهد.

_کلیه سفارش های ثبت شده در سایت ارز دیجیتال به وسیله پیش فاکتور از طریق ایمیل ، در صف پردازش قرار می گیرند.ارز دیجیتال همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده ،نهایت دقت و تلاش خودرا انجام می دهد.

_در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی،مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

_در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصول در سایت ارز دیجیتال ، حق بلااثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری ،برای ارز دیجیتال محفوظ است.ارز دیجیتال در اسرع وقت وجوه دریافتی را به پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می نماید و مشتری با ورودبه سایت ارز دیجیتال می پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

_کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود ،فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند.بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست،سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.بنابراین درج آدرس ، ایمیل وشماره تماس های همراه و ثابت مشتری،به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح و یا کامل درج نشده یاشد،ارز دیجیتال جهت اطمینان از صحت و قاطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری ، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

_تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه،کافی نت ، رستوران،هتل و مانند آن امکان پذیر نیست ولازم است آدرس تحویل، دقیق ث قابل استناد باشد.

_در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر)پس از نهایی شدن خرید،از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید،و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید،حذف با تغییر کالا یا تعداد کالا وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد،ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شدو امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

تعهدنامه مشتری

کاربران با پرداخت وجه متعهد می شوند که در صورت تمایل به شرکت در دوره و دریافت ویدیوهای آموزشی،باید فایل تعهدنامه را تکمیل و تصویر آن را همراه با کارت ملی خود آپلود کنند.این فرآیند جهت جلوگیری از سرقت و بازنشر غیرمجاز ویدیوهای آموزشی انجام می شود.

خسارت های سخت افزاری و نرم افزاری

ارز دیجیتال همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد.در صورت تایید هرگونه خسارت به محصول در هنگام حمل و نقل،فروشنده در صدد جبران خسارت برای مشتری برمی آید.

آسیب های ناشی از حمل و نقل یا خسارت های فیزیکی هنگام دریافت محصول باید در عرض ۲۴ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.

همچنین درصورت وجود مشکلات نرم افزاری برای محصولات آموزشی،مشتری باید تا ۴۸ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش اطلاع داده شود.همچنین در صورت وجود مشکلات نرم افزاری برای محصولات آموزشی،مشتری باید تا ۴۸ساعت پس از تحویل محصول مشکل را به شماره تلفن های پشتیبانی اطلاع دهد تا راهنمایی های لازم به عمل آید.در صورت تایید مشکل نرم افزاری،فروشنده در صدد جبران خسارات برای مشتری برمی آید.

رویه بازگردانی وجه محصول

در راستای حمایت بیشتر و ارائه خدمات با کیفیت تر به مشتریان و کاربران عزیز ارز دیجیتال،محصولات آموزشی سایت ارز دیجیتال دارای هفت روز ضمانت بازگشت وجه هستند.در صورت عدم رضایت از محصول آموزشی،مشترکان می توانند با ارسال درخواست خود،نسبت به دریافت مبلغ پرداختی آموزش اقدام کنند.لازم به ذکر است که در صورت ارسال درخواست عودت وجه،هزینه ارسال ،بسته بندی و سخت افزاز از هزینه آموزش کاسته و سپس واریز خواهد شد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت گذاری ارز دیجیتال مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.قیمت محصول با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی کند و هزینه های بسته بندی و ارسال به عهده فروشنده است.

سلب مسئولیت

مجموعه «اطلس ارز دیجیتال»صرفا یک مجموعه آموزشی است.با توجه به ماهیت این آموزش و وجود ریسک در بازارهای سرمایه،در محتوای این مجموعه سعی شده تا حد امکان از ریسک خریداران جلوگیری به عمل آید.با این وجود،وبسایت ارز دیجیتال به عنوان عرضه کننده و تیم اطلس تد به عنوان تولید کننده مجموعه مذکور،هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان های احتمالی برای مصرف کنندگان نخواهد داشت.هرنوع ضرر و زیان ناشی از سرمایه گذاری اشتباه،افتادن در دام کلاهبرداری،اتفاقات غیرمترقبه،هک شدن کیف پول،مسدود سازی حساب در صرافی،سقوط قیمت ها و مولد از این دست،تنها بر عهده خریدار می باشد.