[vc_row][vc_column][vc_column_text]راتین بورس اصفهان در سال ۱۳۸۹ با هدف ارتقای سطح کاربران در زمینه آموزش بازارهای مالی داخلی و بین المللی در رشته های تحلیل تکنیکال تحلیل فاندامنتال بورس و فارکس و ارزهای دیجیتال پا به عرصه این بازار بدون رقیب گذاشته و به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین موسسات و شرکت های فعال در زمینه بازارهای مالی همواره تلاش نموده تا بهترین و به روزترین خدمات ممکن را به علاقه مندان و فعالان این عرصه ارائه دهد و با برگزاری همایش ها و کلاس های متعدد و با حضور اساتید برتر تهران و اصفهان به آموزش حرفه ای این بازار پرداخته است.

آکادمی راتین در همایش ها و کلاس های حضوری و آنلاین سعی در ارائه مطالب در ضمینه آشنایی و آموزش تحلیلگری و روانشناسی بازارهای مختلفی همچون فارکس و ارزهای دیجیتال و بورس، به زبانی ساده و روان با همکاری اساتید برجسته و اهل فن بازار را داشته تا کلیه اقشار جامعه بتوانند در آن شرکت کنند.

سطح همایش و کلاس ها مناسب و نیاز به تحصیلات دانشگاهی و یا دانش قبلی در خصوص سرمایه گذاری و یا دیگر فعالیتهای اقتصادی را نداشته و مطالب راحت و قابل هضم بیان شده تا در پایان شرکت کنندگان با تلاش و همت بتوانند به تحلیل بازار  فارکس و ارزهای دیجیتال و بورس پرداخته و به حداکثر سود و بازده در این بازار دست یابند.

ضمن تشکر از شما شرکت کننده محترم ، لطفا اطلاعات درخواستی زیر را بصورت کامل تکمیل نموده و منتظر تماس آکادمی راتین جهت برگزاری همایش باشید. تمام تلاش ما این هست که همایش حضوری در اولین فرصت برای شما عزیزان برگزار شود و از اینکه تا برگزاری همایش صبوری می فرمایید از شما سپاسگزاریم.

فرم ثبت نام در همایش فارکس و ارزهای دیجیتال

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][gravityform id=”8″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]