[vc_row][vc_column][vc_column_text]

وبینار آموزش بورس

وبینار، سمینار آنلاین، همایش آنلاین، سمینار مجازی همگی واژه‌هایی هستند که این روزها زیاد در بین اقشار مختلف جامعه رد و بدل می‌شود و دلیل اصلی آن نیز گسترش روز افزون استفاده از ابزارهای دیجیتال و فضای آنلاین در بین مردم است. در این بین آموزش نیز مستثنی نبوده و به خوبی توانسته جایگاه ویژه‌ای در فضای مجازی برای خود باز کند.

فضای وب و تکنولوژی‌های پیشرفته سخت‌افزاری و نرم‌افزاری توانسته‌اند به‌ راحتی تمامی محدودیت‌هایی که افراد برای کسب آموزش‌های جدید با آن‌ها مواجه بودند را برطرف سازند، وبینار نیز در قالب یک ترند جهانی برای برگزاری سمینار به صورت آنلاین توانسته تحول عظیمی در برگزاری گردهمایی‌های علمی ایجاد کند.

وبینار (Webinar)  که ریشه در عبارت سمینار مبتنی بر وب (Web-based seminar)  دارد، امکان برگزاری سمینار بدون وقفه زمانی (Real-time) برای گروه بزرگی از مخاطبان را بر بستر اینترنت فراهم کرده است.هنگام برگزاری وبینار، ارائه‌دهنده و شرکت‌کننده، هر دو به‌صورت همزمان آنلاین شده و از طریق ابزار و امکاناتی که بر روی این بستر قرار می‌گیرد از محتوای منتشر شده بصورت ویدئویی بهره‌مند می‌شوند.

مؤسسه آموزشی راتین بورس نیز با سابقه 10 ساله در برگزاری دوره‌های آموزشی بازار بورس، خود را با این تکنولوژی نوین در امر آموزش همراه ساخته و با برگزاری وبینارهای متنوع در زمینه‌های مختلف بازار سرمایه سعی در تحقق اهداف سازمانی خود برای قشر وسیعی از مخاطبان و علاقه‌مندان به حوزه بازار سرمایه و بورس می‌باشد.

از بین ابزارهای مختلفی که برای برگزاری وبینار وجود دارد، بستر اسکای روم به دلیل برخورداری از امکانات بهتر و سهولت استفاده توسط شرکت‌ کنندکان، به‌عنوان زیرساخت اصلی مؤسسه راتین بورس برای تحقق اهداف آموزشی خود در فضای آنلاین انتخاب شده است. در همین راستا ویدئویی را در ادامه با یکدیگر مشاهده خواهیم کرد که در آن نحوه ورود به وبینار و استفاده از فضای اسکای روم برای شرکت کنندگان و دانشپذیران محترم راتین بورس به طور کامل توضیح داده شده است.

در حال حاضر وبینار رایگان کسب درآمد از بورس در برنامه اجرایی مؤسسه قرار دارد که به دلیل استقبال زیاد شما عزیزان برای حضور و تعهد مجموعه راتین بورس در ارائه آموزش به تمامی ثبت‌نام کنندگان، تصمیم بر برگزاری چند وبینار مختلف با موضوع و محتوای یکسان در تاریخ‌های متفاوت گرفته شد.

بدین ترتیب وبینار کسب درآمد از بورس در تاریخ های زیر برگزار خواهد شد:

                                                                                      دوشنبه 12 خردادماه ساعت 21 الی 22

برای حضور در وبینار لطفا در زمان شروع وبینار راس ساعت 21 بر روی لینک زیر کلیک نمایید و مطابق فیلم فوق وارد شوید:

لینک ورود به وبینار